Rating stars

5 (na podstawie 15 opini)

Zobacz opinie
  • Ford UŻYWANE: GDAŃSK, ul. Grunwaldzka 256
  • Salon sprzedaży, Serwis, Części zamienne: ul. Elbląska 79b
Puma_Header

FORD PUMA

DOSTĘPNY OD STYCZNIA 2020 ROKU

Niezwykle wydajny napęd hybrydowy, inteligentne technologie wspierające kierowcę, bezkompromisowa,  najlepsza w swojej klasie pojemność bagażnika. Oto SUV stworzony po to, by korzystać z życia każdego dnia.

ford-puma-eu-BX726_19MY_CHS-99_SHOT_01_34front_dynamic_21_layers-16x9-2160x1215-FC_D_T_M_Driving-Experience.jpg.renditions.small

Technologia pozwalająca czerpać radość z jazdy

Krok w nowy wymiar

Ford Puma z napędem hybrydowym doskonale wpisuje się w nową erę czystszych hybrydowych pojazdów elektrycznych. Zaawansowane silniki EcoBoost Hybrid zapewniają znakomitą wydajność, imponującą oszczędność paliwa i znacznie niższy poziom emisji CO2 w porównaniu do  samochodów z napędami konwencjonalnymi.

ford-puma-eu-BX726_19MY_CHS-99_SHOT_07_34rear_dynamic_07_LM_layers-16x9-2160x1215-FC_D_T_M_Performance-Efficiency.jpg.renditions.small
ford-puma-eu-BX726_19MY_CHS-99_DSC_2971-16x9-2160x1215-FC_D_T_M_Comfort-Convenience.jpg.renditions.small

Idealna równowaga

Nie tylko piękny, ale również inteligentny. Wnętrze Forda Puma jest nowoczesne, eleganckie, wykończone z dbałościa o najdrobniejsze detale.  Przednie fotele mogą być wyposażone w funkcję masażu odcinka lędźwiowego co pozwala na przyjemny relaks podczas dłuższych podróży. Liczne inteligentne technologie dają Ci natomiast pełną kontrolę nad pojazdem. Począwszy od 12.3″ cyfrowego wyświetlacza deski rozdzielczej i zaawansowanego 8″ ekranu dotykowego aż po szereg dodatkowych usług dostępnych za pośrednictwem systemu Ford SYNC 3 i wbudowanego modemu FordPass Connect – każdy element został zaprojektowany tak, by Twoja jazda mogła być jak najprzyjemniejsza.

Z myślą o bezpieczeństwie

Zaawansowane funkcje ostrzegą Cię w przypadku potencjalnego zagrożenia kolizją, a inteligentne systemy pomogą utrzymać pojazd pod kontrolą:  Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. To dlatego w Fordzie Puma umieszczono szereg inteligentnych technologii wspomagających, które zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie Twoim, Twojej rodziny, a także innych uczestników ruchu.

ford-puma-eu-BX726_Ford_Puma_Static_Rear_3_4_S11_01f-16x9-2160x1215_D-T-M-Precollision-Assist.jpg.renditions.small
ford-puma-eu-BX726_19MY_CHS-99_SHOT_14_0058-16x9-2160x1215-FC_D_T_M_Utility.jpg.renditions.small

Inteligentne wykorzystanie przestrzeni

Ford Puma wyróżnia się najlepszą w swojej klasie, bezkompromisową pojemnością bagażnika nawet do 457 l. Pięknie zaprojektowane nadwozie Forda Puma jest zrównoważone przemyślaną funkcjonalnością. To daje gwarancję ogromnej wszechstronności w podejściu do szczegółów.

NOWA PUMA – wszystkie wersje

Ważne informacje

Zdjęcia i informacje wyświetlane w tej witrynie internetowej mogą nie odzwierciedlać najnowszych specyfikacji technicznych, kolory mogą się różnić, opcje i / lub akcesoria mogą być prezentowane za dodatkową opłatą, a lokalizacje i używane pojazdy mogą być poza granicami Polski.

  • [*]Przedstawione ceny są rekomendowanymi cenami brutto (z VAT).
  • [**]Przedstawione ceny są rekomendowanymi cenami brutto (z VAT) i mogą zawierać rabat Ford Polska i / lub rabat Autoryzowanego Dealera Forda.
  • [***]Przedstawione ceny są rekomendowanymi cenami netto.